Inspirace pro (ne)vědomé

Krásný den všem, ať už sem chodíte pravidelně, občas nebo náhodou. V poslední době se mi hlavou honí spousta myšlenek a některé jsou tak neodbytné, že jim musím věnovat více pozornosti. Z toho se pak vyklube nápad žádající o realizaci. Přiznám se, že to, čím se teď hodlám v textu zabývat, mě už napadlo na jaře, když nám do Čech zavál vir virů a já nedokázala jen tak nečinně sedět a udělala jsem pro děti Seznam webových stránek, do kterých si sama chodím pro inspiraci dětské tvořivosti. Ten nápad spočíval v tom, že odhalím podobnou stránku rodičům, aby i oni mohli vstřebávat informace, na které buď není čas nebo o nich možná ani neví.

Jelikož jsem človíček v některých ohledech abnormálně vnímavý a přitahují mě věci, mající spíše tendenci pocitů a imaginace, je logické, že i takovéto informace vyhledávám nebo ke mně samy přicházejí. Bylo tomu tak vždycky, ale ne vždy to bylo druhými přijímáno s pochopením. Neříkám, že jsem teď čitelná pro každého, ale rozhodla jsem se poodhalit roušku svého tajemna více okolí, neboť jsem přesvědčena o tom, že nejsem jediný exot na světě, co hlásá "bludy" a že nás začíná býti podstatně více, než v minulosti.

Tuto stránku tedy nabízím těm, kteří mají pocit, že "se něco děje", "že není všechno v pořádku" a "že je třeba s tím začít něco dělat". Osobně se zabývám transformací svého života už nějaký ten čas a zjišťuji, že je to cesta dobrodružná, která si žádá odvahy, vůle a trpělivosti. Za tu dobu jsem přišla na to, že sice ne každý to tak má v sobě nastavené, ale natuty vím, že jednou začnou i ostatní vidět svět jinak. Mám takové tušení, že ta doba je právě teď. Moudří praví, že jen z chaosu se může zrodit něco nového, a tak začněme to nové hledat. Zatím třeba v knihách, oduševnělých filmech nebo ve videích lidí, kteří mají světu co předat. Pak si začnete možná i všímat toho, že k vám svět (vaše duše) promlouvá skrze slova vašich přátel či úkazy v přírodě, což je úžasná známka toho, že se měníte k obrazu svému. Nevědomost je jen přeplněná mysl, která se zabývá klamy zvenčí. Vědomý člověk získává svou sílu ztišením sebe a nasloucháním hlasu svého srdce, (což je výraz pro mnohé nepochopitelný a v překladu může značit třeba dojetí, radostný pláč, pokoru, vděk, božský klid...) Hledejme tedy v současné době jen ty prožitky, které nás činí šťastnými nebo kterými pomáháme druhým. K tomu je ale zapotřebí vědět KDO JSEM A JAKÉ  MÁM NA ZEMI POSLÁNÍ.  Vydejte se tedy na průzkum internetových stránek z mé malé nabídky, které vám přivodí trochu jiný pohled na transformační proces, který se právě odehrává s námi všemi.

květ života zlatý

cestyksobe.cz

priznakytransformace.cz

firsclass.cz

pronaladu.cz

svobodny-vysilac.cz

empatia.cz

kupredudominulosti.cz

otevrisvoumysl.cz

kulovy-blesk.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *