Nabídka pro veřejnost

Hlídání dětí

Pro maminky ze Středokluk a z blízkého okolí. Jednorázová služba v pracovní dny mimo vedení mých kroužků a kurzu.

Cena od 100,-Kč/ hod a dítě.

Oslavy narozenin na přání

Služba pro rodiče. Vedení narozeninového odpoledne doma, nebo venku,  bohatý tématický  program v kostýmu, prožitkové aktivity, intuitivní vedení, harmonický přístup dětem, Na závěr ocenění a upomínkové dárky pro nejen pro oslavence.

Cena podle počtu dětí (viz ceník)

Formulář

Vztahová poradna

Individuální přístup, intuitivní vhled, duchovní nadhled, řeč těla, symbolika duše, práce s kresbou a vizualizací, osobní setkání v přírodě, mailová komunikace, možnost video hovorů, bohaté vlastní zkušenosti.

Cena od 300,-Kč/ hod

Výroba dárků

Služba pro všechny, kteří chtějí být obdarováni nebo rádi obdarovávají. Nabízím vlastní kreativitu nebo vytvořím dárek dle vašeho přání. Specializuji se za výrobu z papíru. Zhotovuji vlastní přání k narozeninám, ke křtu, k svatbě. Sestavuji "Knihu života" (koláž z údajů data narození) symbolika jména, sluneční znamení, osobní strom, květina, životní číslo, vibrace roku a další.

Cena 60,-Kč/ hodinu + materiál (případné poštovné)

Tvořivé dílničky

Nabídka pro školky, spolky, organizace v rámci veřejných jarmarků či jiných akcí. Zajistíme pro vás dopolední či odpolední tvořivý program pro děti nebo rodiny s děžtmi podle vámi zvoleného tématu. Nabízíme srdečný přístup k dětem, pomoc při tvoření, zajištění veškerého materiálu, fotografie z akce a její propagaci na stránkách.

Cena 150,-Kč/ hodinu/lektora + náklady na materiál a dopravu