Hlídání dětí

Miluji pohádky a miluji děti. Pokud spojím dohromady obě tyto ingredience, jsem blažená. Učím se od batolat i předškoláčků, jak se zachovat v případech, kdy mi to doma zrovna moc nejde. Netuším, zda jsem dostala větší nášup, když se rozdávala láska k dětem, ale jedno vím jistě, bez nich by byl můj život pustý.

Nerada nazývám svou práci „hlídáním dětí“, protože ony nepotřebují hlídače, nýbrž partnera ke hraní. Mám dlouholetou praxi v oblasti výchovy a vzdělávání dětí, intuitivně vnímám jejich potřeby a dovedu připravit program odpovídající jejich zájmům. Službu chůvičky nabízím všem maminkám, které touží po čase jen pro sebe, potřebují si něco zařídit nebo chtějí být se svým partnerem. Postarám se o vaše zdravé děti jak u vás doma, tak ve svém rodinném domku se zahrádkou. Za ty roky jsem připravena na všechno!!!

CHŮVIČKA JE JEN PRO ZDRAVÉ DĚTI !!!

Kontakt: Ivana Neumannová, mobil 723 141 528, e-mail: nojminka@gmail.com

NOVÁ SLUŽBA PRO MAMINKY!!!

Také máte tu zkušenost, že začátkem nového školního roku přihlásíte dítě na 5 kroužků a po Vánocích se jeho chutě značně změní natolik, že už tam chodit nechce? Co s tím, když vám odchází kurzovné nebo nervy do háje??? Zkuste služby "Chůvička 3x jinak".

KREATIVNÍ CHŮVIČKA, která připraví pro vaše dítě tvořivé chvíle dle jeho přání na dobu vámi určenou.

Cena dle ceníku/hod + materiál na tvoření (případně doprava)

CHŮVIČKA V POHYBU, která vezme vaše dítě do lesa, na výlet s kolem, hravě si s ním zacvičí s různými cvičebními pomůckami třeba u vás na zahradě, udělá mamimce doprovod do bazénu nebo vezme miminko v kočárku na procházku.

Cena dle ceníku/hod + + 50,-Kč (příp.náklady na dopravu)

KULTURNÍ CHŮVIČKA, která dle vašeho přání udělá doprovod vašemu dítěti na dětská divadelní či filmová představení nebo vhodné výstavy a akce, když vám zrovna chybí čas pro sebe.

Cena dle ceníku/hod + náklady na vstupenku chůvičky a dopravu

Ceník hlídání dětí

100 Kč / 1 dítě / hod
  • 1 dítě od 3 let: 100 Kč / hod
  • 2 děti od 3 let: 120 Kč / hod
  • 3 děti od 3 let: 150 Kč / hod
  • 1 dítě 2 - 3 roky 130 Kč / hod
  • 1 dítě 1,5 - 2 roky: 140 Kč / hod
  • 1 dítě 6 - 18 měsíců 150 Kč / hod
  • další věkové kombinace dle dohody
  • + náklady na dopravu

Rezervační formulář Hlídání dětí

Hlídání dětí
:
:
Sending