Vztahová poradna

Vztah máme ke všemu, ať už je to naše babička, nové auto nebo nakupování. Každý náš projev je jen odrazem toho, jaký vztah máme sami se sebou. A tak se naše vlastní sebevědomí ocitá buď pod bodem mrazu nebo smrdí sebechválou. Ať je to jakkoliv, každý si neseme ten svůj raneček na zádech a snažíme se vylézt na horu života, abychom byli šťastní. S velkým nákladem starostí, problémů a zlozvyků to jde těžko. Leckdy si ani neuvědomujeme, kolik zbytečností s sebou vláčíme, a tak se nám objevují každý den situace, které bychom si za rámeček rozhodně nedali. Když to trvá moc dlouho, jsme vyčerpaní, jde to s námi z kopce a pomyslný Olymp je v nedohlednu. Co s tím? Jak vložit do každého dne více nadhledu, víry a poznání, když nám druzí dělají taková příkoří?

Skrytá poselství vašeho života může odkrýt někdo, kdo si prošel tou samou úžlabinou a prostě už ví. Má vlastní zkušenost a tu  může předat dál. Nic víc a nic méně. Každý je strůjcem svého života a žádný terapeut to za něj nevyřeší. Co ale může, je navést ho na správnou cestu, které vede skrze srdce. Aby to ale bylo schopno udělat, potřebuje uvést mozek do momentu pochopení, proč se dotyčný dostal do disharmonických vztahů. Pokud vás cesty osudu zavedou na tuto stránku a osloví vás moje energie, pak poslechněte svou intuici a ozvete se. Věřím totiž, že si k sobě přitahujeme jen to, čím skutečně jsme.

web-obr-poradna

Nabídka

Osobní setkání dle vzájemné domluvy

(v mém či vašem soukromí,při procházkách přírodou v Praze a okolí)

Telefon +420 723 141 528

Cena 500,-Kč/hod

 

Mailová a webová komunikace přes Google+, Skype 

Cena 300,-Kč/30 minut

 na účet ČSOB 127660233/0300

Email. nojminka@gmail.com

Kniha života

Velice dlouho jsem hledala svou vlastní cestu sama k sobě a našla ji skrze psaní. Kdykoliv mi bylo úzko na duši a mým životem proletěl uragán nepříjemností, usedla jsem k prázdnému listu papíru a nechala promlouvat svůj vnitřní hlas. Snad proto také vznikl na těchto stránkách prostor pro mé příběhy. Jste-li vedeni právě teď k zastavení, poslechněte se a vyberte si právě takový příběh, který k vám chce promlouvat.  Vesmír totiž nikdy nic nedělá jen tak pro nic za nic :o)))