Nabídka pro ženy

Nabídka aktivit ženám každého věku, které už přišly na to, že všechno musí být v rovnováze. Práce i zábava, dávání i přijímání,  pohyb i klid. Jestliže ve vašem životě převažují jen povinnosti nad radostmi a stres nad pohodou, zkuste se jen malinko zamyslet nad tím, zda ve svém úžasném ženském těle neděláte náhodou "chlapa v sukních", který všechno zvládne a zorganizuje:? A zkuste být přitom sama k sobě upřímná.

Mým snem je totiž mít kolem sebe spokojené ženy, které ví, kdo jsou a jsou na to patřičně hrdé. K tomu, aby se takový zázrak uvedl do provozu je třeba zapojit ryze ženskou vlastnost, jakou je intuice. Už vám ale někdo řekl, že tenhle dáreček nebude nikdy fungovat, dokud budete pořád řídit svůj život rozumem  a ne city? Asi řekl že jo, ale nedozvěděly jste se, jak to udělat prakticky.

Mě z téhle životní nerovnováhy pomohlo všechno, kde jsem mohla zapojit ruce, hravost, fantazii a srdce. Dost nástrojů k tomu, abych při malování zapomněla na starosti, abych si s chutí od plic zazpívala, když byl stres nebo si hrála s dětmi na babu, když už mi povinnosti lezly na nervy. Odložila jsem stará přesvědčení, zahodila cizí prožitky a zkusila si co to udělá, když budu dělat sama chyby a ještě se tomu budu smát.

Tenhle koktejl bych chtěla nabídnout i vám všem, které máte pocit, že vašemu  životu chybí jiskra, i když jste ověšená brilianty. Odložte je na jindy a přijďte si jen tak popovídat, něco si vyrobit či namalovat a uvidíte, že se vám ta smyčka v hlavě sama otočí na radost z toho, že děláte něco jen a jen po sebe.

Máte-li tedy chuť vyzkoušet si svou pravou mozkovou hemisféru a dát na chvilku pohod svým rozumovým důvodům, ozvěte se třeba takhle: "Ahoj Ivčo, děláme babinec, přines to svoje nádobíčko a uděláme si fajn večer." :o))))))

------------------------------------------

Ale teď vážně. Aktuální měsíční nabídku. naleznete vždy v Novinkách a Nadchzejících akcí. U jednotlivých služeb můžete použít registrační formulář, protože na nabízené služby je potřeba se přihlásit předem (nebo na telefonu +420 723 141 528 či e-mailu nojminka@gmail.com). Děkuji.

Nevyhovuje-li Vám termín, měsíční nabídky nebo čas?

Objednejte si službu Kreativní dílna/Kreslirna na míru dle vlastních představ a možností

NABÍDKA MOBILNÍCH KURZŮ - ZDE

Minimální počet 3 ženy. Cena 200,-Kč + materiál a případné náklady na dopravu.