Kreativní dílna

Hlavním smyslem mé práce je prožitek z tvoření, bez něj bych byla poloviční. Vím, že existuje nespočet výtvarných kroužků a dílen v každém městě, a tak jsem se rozhodla zřídit před pár lety Druženu – tzv. družinu pro ženy, i v té naší vesničce střediskové. Nemám sice titul umělkyně, ale mám v sobě malé dítě, co touží stále něco tvořit. To mi stačí k tomu, abych byla šťastná, třeba jen tím, že mohu obdarovat své blízké. Postupem času jsem se naučila nebýt tak urputně dokonalá a dovolila si dělat chyby. Zjistila jsem přitom, že šišatý hrneček může symbolizovat můj jednostranný postoj k životu a třikrát přeplétaný košík vlastní nerozhodnost. Díky tomu se mi otevřela dvířka k poznání, že všechno prostě souvisí se vším a nic se mi neděje náhodou. Při tvoření poznávám své skryté pocity a dostávám odpovědi na otázku, proč se třeba vztekám nebo proč mě něco nebaví. Moje tělo se tak stalo dokonalým průvodcem mých emocí. Zpětně totiž vidím, jak důležitá byla kreativita v mém životě jako terapeutický prvek, díky kterému jsem mohla léčit své tržné rány na duši.

Družena tak přináší do kreativity další rozměr, který se sice může zdát na první pohled nepodstatný, ale jeho působení je značné. Kromě výrobku si totiž můžete odnést z večera i další poznání o sobě. Kromě nůžek a lepidla vám mohu nabídnout i zpětnou vazbu, kterou dokáži „přečíst“ z vaší práce. Témata jsou intuitivní a vždy taková, aby se střídal materiál a postupy.

Cena 200,- Kč + materiál

DRUŽENA v současné době hledá vhodné prostory pro tvořivou práci.  Služba je možná pouze na objednávku v domácím prostředí.

Přihlášení předen je nutné.(použijte prosím formulář, telefon nebo mail)

Mobilní služba Kreativní dílny - tvoření u vás doma v kruhu kamarádek (minimální počet 4 ženy). Zajistím materiál, pomohu s realizací. Vy si jen vyberte témata z mé nabídky

Svá přání pište na e-mail: nojminka@gmail.com

 

Rezervační formulář

Rezervační formulář
Sending