Kreslírna

Kreslírna je galerie přirozenosti, jejíž předností je právě vaše nedokonalost. Dejte šanci své duši a nechte ji klidně malovat hlavonožce, ona bude šťastná! Vyzkoušejte si, co s vámi dělají barvy a tvary na papíře, vykašlete se na výsledek a dejte prostor pouhému procesu,  objevte při kresbě své city a emoce. Prostě zkuste malovat. Nikdo není dokonalý, ani já ne – mým přáním je dát šanci všem ženám, které si myslí, že to neumí nebo že je to zbytečné. Pojďte se se mnou vrátit do doby, kdy jsme byly malé a neřešily, jak obrázek vypadá.

Můžete si vyzkoušet vybarvování, vpíjení, obtiskování, nanášení, míchání a všechny možné i nemožné kombinace s médii podle své vlastní fantazie. Tématem nám bude sám život, vaše vlastní pocity, příběhy, budeme si hrát se svými smysly a nalézat vlastní abstrakci, tvořit se světlem i stínem, a to všechno jen proto, abyste byly spokojeny se vším, co vytvoříte. Bude to prostě Vaše!

Když jsem vstupovala poprvé na kurzy kreslení PMH, měla jsem v sobě velké strachy, zda budu umět vůbec malovat, protože předlohy na mě doslova řvaly svou dokonalosti. Když jsem se ale za ta léta, co si jednou za rok dopřeji kurz malování, usadila v pocitu, že maluji vlastně jen to, co vidím (tedy světlo nebo stín) a naučila se překreslovat skutečnost na papír, zjistila jsem, že je to vlastně docela jednoduché. Stačí se přestat bát a věřit si. Zkuste to se mnou, ten pocit stojí za to!

DRUŽENA v současné době hledá nové prostory pro své výtvarné služby. Služba je k dispozici v domácím prostředí či centrech.

Mobilní služba Kreskárna - malování u vás doma v kruhu kamarádek nebo ve vašem centru (minimální počet 4 ženy). Zajistím materiál, pomohu s realizací. Vy si jen vyberte témata z mé nabídky

Svá přání pište na e-mail: nojminka@gmail.com

Rezervace nutná (použijte prosím formulář, telefon nebo mail)

Rezervační formulář

Rezervační formulář
Sending