Tvořílek na place

Ahoj děti,

vítám Vás tady. Kdo mě ještě nezná, jmenuji se Tvořílek. Jsem kluk, co moc rád s dětmi tvoří páté přes deváté. Už druhým rokem nám to spolu krásně jde, dokonce máme  za sebou i  dvě výstavy. Jednu na téma Lidové tradice a druhou s názvem Můj domov. Ale letos máme téma CESTUJEME SVĚTEM. Určitě jste i vy o prázdninách s rodiči cestovali a máte spoustu krásných zážitků. To je dobře. Rád bych vás totiž pozval k Ivce domů, abychom v cestování pokračovali.

Už jste někdy vařili cizí jídla? Hráli si na gejši, vytvořili si svou vlastní zemi s vlajkou nebo strávili vánoce v Africe? Pokud ne, tak máte úžasnou příležitost všechno tohle se mnou zažít. Kamarády nám opět budou dělat nůžky, lepidlo, papír, ale i přírodní materiály, textilie nebo potraviny. Každý měsíc procestujeme jinou zemi, tak si připravte pořádný batoh, protože v říjnu odlétáme.

TATO STRÁNKA JE MOJE DÍLNA, KDE MŮŽETE SLEDOVAT, CO S DĚTMI KAŽDOU HODINU VYROBÍME. Chcete li se o mě dozvědět více, klikněte na obrázek kufříku, tam mám všechno!

CESTUJEME SVĚTEM

Zeměkoule

Kufr

Letadlo

Hotel

Pizza

Foťák

Ananas

Bubny

Karneval

Ovoce

IMG_20190219_145704

Mozaika

Lapač snů

Zvonkohra

Klobouk

Hamburger

VÝSTAVA 2019

U NÁS DOMA

(klikni na obrázek)

Tady bydlím

Rodokmen

Svíčka

Hodiny

Divadlo

Cukroví

Kočárek

Akrobat

Na horách

Dort

Hra

Šmodrchání

Pelíšek

Kasička

Pro radost

VÝSTAVA 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *