Šikulkové

Ahoj děti,

jsme ti nejmenší a nejmladší kamarádi naší Ivči, ale zato šikulkové nejšikovnější. Jsme totiž z mateřské školky a učíme se rádi a rychle. Máme rádi o všechno, co je nové a neokoukané, ale umíme si i stále dokola kreslit jeden obrázek nebo zpívat tutéž písničku celý den. Co ale milujeme nejvíc, je hraní, hry a hrátky všeho druhu. V tom nás žádný dospělák nepřekoná! No možná by se jich pár našlo a my máme to štěstí, že máme na to Ivču.

Pro malíčky ze školky si připravila soubor lekcí s malováním a tvořením, abychom byly náležitě připraveni do první třídy. Naučí vás malovat nejen pastelkami, ale vyzkoušíte si na vlastní kůži vodovky, tempery, akrylové barvičky akvarelové a gelové pastelky i kouzla s tuší. Malovat budeme klasicky na různé formáty papíru, ale zvládneme i jiné materiály. A abychom se do těch barviček moc nezamotaly, prostřídáme si to lekcemi tvoření, protože umět dobře stříhat, lepit, navlékat, zdobit a montovat umí přeci každý správný (budoucí) prvňáček.

 

Ma+Tv barevně.

Tenhle obrázek kouzelného stolečku je pro ty z vás, kteří se chtějí dostat na stránku ŠIKULKOVÉ U STOLU, kde najdete všechno, co jsme dělali minulou hodinu po celou dobu trvání kroužku. Tak klikejte :o)

Ceník kroužku Šikulkové

/dítě

Váš dotaz

Napište mi
Sending