Šikulkové

Ahoj děti,

jsme noví kamarádi naší Ivči. Je sice pravda, že jsme nejmenší a nejmladší, ale zato kluci a holky do pohody i nepohody. Milujeme, když se můžeme hýbat horem dolem, dělat u toho šprťouchlata a zvesela se všemu zasmát. Víme, že Ivča před pár lety vedla podobný kroužek s malými dětmi s názvem HRAVÉ CVIČENÍ, a tak jsme rádi, že se všechny ty míče, švihadla a kužely, co tak dlouho zahálely, zase dostanou do kondice. Sice k tomu  budeme mít menší prostory, ale venku se zase lépe dýchá. Takže se nemůžeme dočkat, až si s ní budeme skákat se švihadlem, honit kruhy, podbíhat pod lanem či si jen tak zaběháme na louce, na chodníku si zaskáčeme panáka nebo gumu a zkusíme si třeba i cvrknout do kuliček. A kdo by si chtěl s námi udělat třeba závody na koloběžce, klidně může!

Set postaviček Šikulkové. web

My, Šikulkové, si ale také moc rádi hrajeme různé hry. Ty venkovní máme nejraději a úplně nejvíc v lese. Ivča s námi umí lumpačit, ale i doma a vymýšlí pořád nějaké zajímavé soutěže.

A kdyby se nám někdy prostě nechtělo ani cvičit, ani si hrát, určitě si u nás vyberete nějakou vzdělávací hračku nebo si můžete něco vytvořit či namalovat. Tento rok si budeme hrát na  Svět kolem nás, a to jsou vlastně všechny ty věci, které denně používáte a máte je rády. Tak se na vás, milí kamarádi, už moc těšíme. Začínáme druhé pondělí v říjnu.

Tenhle vykutálený míček je pro ty z vás, kteří se chtějí dostat na stránku ŠIKULKOVÉ V PROSTORU, kde najdete všechno, co jsme dělali minulou hodinu po celou dobu trvání kroužku. Tak klikejte :o)

Termín ŠIkulkové
Kalendář Šikulků 21

Ceník kroužku Šikulkové

150 Kč /dítě

VŠESTRANNÝ KROUŽEK ŠIKULKOVÉ 2020/2021

Téma pro tento školní rok 

Svět kolem nás

Adresa: Lidická 272, Středokluky

Pro skupinu 6 dětí ve věku od 4 let

     Kurzovné  je za 15 lekcí 

Předplatné 2.250,- Kč převodem na účet 127660233/0300

Přihláška na první hodině.

Kroužek probíhá venku podle aktuálního počasí a na zahradě rodinného domu. Výtvarné chvilky v domě, kde je možný i pohyb a hry při nepřízni počasí.

Váš dotaz

Napište mi
Sending