Šikulkové

Ahoj děti,

jsme ti nejmenší a nejmladší kamarádi naší Ivči, ale zato šikulkové nejšikovnější. Jsme totiž z mateřské školky a učíme se rádi a rychle. Máme rádi o všechno, co je nové a neokoukané, ale umíme si i stále dokola kreslit jeden obrázek nebo zpívat tutéž písničku celý den. Co ale milujeme nejvíc, je hraní, hry a hrátky všeho druhu. V tom nás žádný dospělák nepřekoná! No možná by se jich pár našlo a my máme to štěstí, že máme na to Ivču.

Pro malíčky ze školky si připravila soubor lekcí s malováním a tvořením, abychom byly náležitě připraveni do první třídy. Naučí vás malovat nejen pastelkami, ale vyzkoušíte si na vlastní kůži vodovky, tempery, akrylové barvičky akvarelové a gelové pastelky i kouzla s tuší. Malovat budeme klasicky na různé formáty papíru, ale zvládneme i jiné materiály. A abychom se do těch barviček moc nezamotaly, prostřídáme si to lekcemi tvoření, protože umět dobře stříhat, lepit, navlékat, zdobit a montovat umí přeci každý správný (budoucí) prvňáček.

 

Ma+Tv barevně.

Tenhle obrázek kouzelného stolečku je pro ty z vás, kteří se chtějí dostat na stránku ŠIKULKOVÉ U STOLU, kde najdete všechno, co jsme dělali minulou hodinu po celou dobu trvání kroužku. Tak klikejte :o)

Termín ŠIkulkové
Změna termínů (1.pololetí + Covid)

Ceník kroužku Šikulkové

180 Kč /dítě

VŠESTRANNÝ KROUŽEK ŠIKULKOVÉ 2021/2022

Pro skupinu 6 předškoláků

     Kurzovné  je za 16 lekcí (každé pondělí)

Předplatné za první 4 měsíce činí 2880,- Kč převodem na účet 127660233/0300

Adresa: Lidická 272, Středokluky

Přihláška na první hodině.

S sebou přezutí, ochranný oděv, pití a svačinu do batůžku.

Váš dotaz

Napište mi
Sending