Hlídání dětí

Miluji pohádky a miluji děti. Pokud spojím dohromady obě tyto ingredience, jsem blažená. Učím se od batolat i předškoláčků, jak se zachovat v případech, kdy mi to doma zrovna moc nejde. Netuším, zda jsem dostala větší nášup, když se rozdávala láska k dětem, ale jedno vím jistě, bez nich by byl můj život pustý.

Nerada nazývám svou práci „hlídáním dětí“, protože ony nepotřebují hlídače, nýbrž partnera ke hraní. Mám dlouholetou praxi v oblasti výchovy a vzdělávání dětí, intuitivně vnímám jejich potřeby a dovedu připravit program odpovídající jejich zájmům. Službu chůvičky nabízím všem maminkám, které touží po čase jen pro sebe, potřebují si něco zařídit nebo chtějí být se svým partnerem. Postarám se o vaše zdravé děti ve svém rodinném domku se zahrádkou. Za ty roky jsem připravena na všechno!!!

A jak vypadá má práce v praxi? Ač se pozvolna blížím do stádia ženy babičky, jsem duchem stále na úrovni dítěte, a tak se nehodlám smířit s tím, že bych jen dohlížela na životní funkce dítěte, nýbrž si chci tu chvilku také pořádně užít. Proto jsem si vymyslela tři druhy chůvičkování, aby si každý přišel na své. Jak se teď moderně říká, jsem flexibilní :o)

KREATIVNÍ CHŮVIČKA

KULTURNÍ CHŮVIČKA

CHŮVIČKA V POHYBU

matka s dětmi.

Ceník hlídání dětí

120 Kč / 1 dítě / hod
  • 1 dítě 6 - 18 měsíců 150 Kč / hod
  • 1 dítě 1,5 - 2 roky: 140 Kč / hod
  • 1 dítě 2 - 3 roky 130 Kč / hod
  • 1 dítě od 3 let: 120 Kč / hod
  • + náklady na dopravu

Rezervační formulář Hlídání dětí

Hlídání dětí
:
:
Sending