Výroba dárků

Možná přichází čas, kdy se hodnota dárku začíná měnit, kdy nás potěší víc skutečnost, že na nás někdo myslel při tvorbě maličkosti, než hodnotný velký dar. Naše životní hodnoty procházejí změnami a možná víc dáme na energie, které z daného předmětu vychází. Služba je pro ty z vás, kteří nemáte čas, chuť či talent zabývat se nicotnou krásou či tématickým dárkem.

Už jako malá holka jsem měla potřebu dávat tak trochu samu sebe skrze svou kreativitu a zůstalo mi to dodnes. Psala jsem kroniky, zhotovovala alba, zdobila nástěnky i zeleninové mísy, prezentovala akce, připravovala výstavy, organizovala oslavy, skládala básničky a koláže, psala moudra na přání, aranžovala stoly, připravovala hry a soutěže - a to vše jen proto, že jsem potřebovala vyjádřit svůj tvůrčí potenciál. Miluji kolem sebe harmonii a vím, že se cítím dobře, když prostředí ladí s mou duší. Sice nejsem úplně originální, ale dokážu se na danou situaci naladit tak, aby s ní můj výtvor souzněl.

Ráda tvořím krásu a ještě raději obdarovávám.  Je to práce, která mě těší a může přinést užitek vám i mě. Vyrábím výzdobu,, přání, dárky....prostě cokoliv. Službu nabízím každému, kterého osloví.

Cena dohodou + materiál a poštovné

Kontakt: Ivana Neumannová, Středokluky, Lidická 272, PSČ 252 68, Telefon 1420 723141 528, Email: nojminka@gmial.com